Home Artykuły sponsorowane Dolce Gabbana l imperatrice – emancypacja kobiecości

Dolce Gabbana l imperatrice – emancypacja kobiecości

7 min czytania
0
0
1,037
Dolce Gabbana l imperatrice - emancypacja kobiecości

Na rynku powstaje coraz większa liczba zapachów dla kobiet, które mają podkreślać ich ogromną siłę i samodzielność. Jednym z nich jest Dolce Gabbana l imperatrice, którego sprzedaż bije w ostatnich miesiącach rekordy popularności. Czym wyróżnia się ta kompozycja zapachowa na tle konkurencji? I w jaki sposób ma dawać kobietom energię?

Perfumy niezależnej kobiety – Dolce Gabbana l imperatrice

Włoski duet projektantów od dawna zajmuje zasłużoną pozycję na rynku perfum. Wypuszczane przez nich mieszanki tworzone są głównie z myślą o kobietach silnych, którym zależy na niezależności i wyrażaniu własnej osobowości. Współczesny świat wymusza na nowoczesnych kobietach takie podejście – zmienia się więc również podejście twórców zapachów, którzy dostosowują się do wymagań obecność kobiecości.

Coraz częściej maskują one swoją delikatność i zastępuje ją siłą oraz determinację do czucia niezależności w każdej sferze swojego życia. Takie zadanie spełnia perfum Dolce Gabbana l imperatrice, który dzięki naturalnym nutom pochodzenia roślinnego nadaje każdej stylizacji i każdemu wyjściu indywidualny charakter. Długo utrzymująca się na ciele woń sprawia, że wyrazisty zapach zapamiętają wszyscy mijający nas ludzie.

Namiętność, siła i pewność siebie

Marka założona przez włoskich projektantów Dolce oraz Gabbana od samego początku swojego istnienia stawia na tworzenie kompozycji, które miały podkreślić wyjątkową osobowość przedstawicielek płci pięknej. Elegancja, namiętność oraz siła płynąca z tworzonym przez nich ubrań, kosmetyków i perfum jest doceniana na całym świecie.

Nic więc dziwnego, że współczesne kobiety tak szybko pokochały Dolce Gabbana l imperatrice. Jest to kwintesencja luksusu, który uwielbiają, a także solidna dawka energii, która poprawia pewność siebie i jest gwarancją sporej siły, tak bardzo potrzebnej do osiągania sukcesów.

Owocowa nuta

Perfumy Dolce Gabbana l imperatrice w oryginalny sposób łączą egzotyczne owoce cytrusowe i pachnące prawdziwym słońcem kwiaty. Uwolniony z kiwi słodki aromat przeplata się z wyrazistym zapachem różowego pieprzu. Dodatkowo wyczuwalna nuta rabarbaru rabarbar wymieszana została z orzeźwiającymi smakami słodyczy płynącej z arbuza i jaśminu.

Całą kompozycję uzupełnia zapach drzew cytrusowych, które na myśl przywodzą morze śródziemnomorskie, piękne Włochy i energię płynącą z pięknego klimatu. Wszystko podkreśla wyraźna nuta piżma, nadając mieszance charakterystycznego zapachu. Cały ten bukiet smaku został zamknięty w niewielkiej buteleczce Dolce Gabbana l imperatrice.

Siła zapachu – wpływ nuty na samopoczucie

Już w starożytności znano ogromną siłę zapachu, który może wpływać na samopoczucie. W tamtych czasach, olejki aromatyczne dodawano do pożywienia, leków, a także kosmetyków. Stosowane je również na polach bitwy, gdzie miały kojarzyć się żołnierzom z konkretnymi sytuacjami, przypominać o ojczyźnie i motywować do walki. Obecnie dostępne w sprzedaży modele perfum, również mogą wpływać na samopoczucie.

Przykładem może być Dolce Gabbana l imperatrice, która dzięki dużej zawartości nut zapachowych o pochodzeniu owocowo – kwiatowym przywołuje pozytywne odczucia związane z ciepłymi wiosennymi i letnimi dniami. Wyczuwalne w kompozycji zapachy drzew cytrusowych pobudzają świadomość i potrafią dodać wiele siły oraz energii. Między innymi dlatego, wiele kobiet na świecie przekonuje, że perfumy Dolce Gabbana l imperatrice przeznaczone są dla kobiet niezależnych, które chcą osiągać więcej.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

Czy można myć samodzielnie dach karcherem?

Mycie dachu karcherem wydaje się być skutecznym sposobem na odświeżenie wyglądu naszego do…