Home Artykuły sponsorowane Kubek papierowy jako doskonałe narzędzie marketingowe

Kubek papierowy jako doskonałe narzędzie marketingowe

3 min czytania
0
0
1,126
Kubek papierowy - narzędzie marketingowe

Kubek papierowy to nieodłączny element każdego przyjęcia, wydarzenia w planerze i eventu. Wszędzie tam, gdzie serwowane są napoje. Stanowią idealny zamiennik kubków plastikowych, które są nieekologiczne.

Kubek papierowy może łączyć w sobie dwie funkcje – podstawową jaką jest serwowanie napojów. Dodatkową funkcją jest funkcja marketingową, a to za sprawą możliwości personalizacji kubka dowolnym nadrukiem. Jest to bardzo proste i skuteczne narzędzie promocji firmy, lokalu, jak i wydarzenia. Serwując przykładową kawę w kubku, na którym nadrukowane zostało logo firmy dajemy możliwość aby zostało zapamiętane i utrwaliło się w pamięci wzrokowej odbiorców.

Brandowanie kubka to zabieg coraz chętniej stosowany w lokalach serwujących kawę na wynos oraz na różnego rodzaju wydarzeniach tj. targi i eventy branżowe. Dlaczego warto wybrać kubek z nadrukiem? Wybierając personalizowany kubek papierowy wzmacniamy wizerunek firmy, tym samym dbając o to aby logo zapadło w pamięci klientów.

Wybierając kubek papierowy wybieramy rozwiązanie nie tylko ekologiczne i przyjazne środowisku, ale także dużo bardziej higieniczne. Tradycyjne kubki, czy filiżanki po użyciu wymagają dokładnego oczyszczenia. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami związanymi z użyciem wody oraz zakupem środków czyszczących.

Alternatywnym rozwiązaniem, które również doskonale sprawdza się w lokalach serwujących napoje na wynos jest personalizacja kubka małym stickerem. Wystarczy, że na bazowy biały kubek zostanie naklejony sticker z logo lub grafiką. Ten rodzaj personalizacji doskonale sprawdza się zwłaszcza, kiedy chcemy podkreślić limitowane edycje lub serie.

Niezależnie od tego jaki rodzaj personalizacji wybierzemy mamy do dyspozycji różne pojemności kubka – zaczynając od małych kubków na espresso lub próbki degustacyjne po duże kubki na latte lub napoje zimne. Ponadto do dyspozycji klientów są trzy rodzaje kubka jednościankowy dedykowany szczególnie napojom zimnym oraz dwa rodzaje kubków z podwójną ścianką przeznaczony do napojów ciepłych i gorących.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

Łóżka kontynentalne w stylu barokowym: przepych i wygoda w Twojej sypialni

Styl barokowy czerpie z architektury XVI i XVII stulecia. Aranżacja barokowa jest zaskakuj…