Home Artykuły sponsorowane Mandoria – niezapomniana przygoda dla każdego

Mandoria – niezapomniana przygoda dla każdego

9 min czytania
0
0
302
Mandoria- niezapomniana przygoda dla każdego

Nie masz pomysłu, jak zorganizować ciekawe urodziny swojemu dziecku? A może szukasz pomysłu na spędzenie w nietypowy sposób czasu z rodziną? Mamy dla Was propozycję! Spodoba się ona zarówno starszym, jak i młodszym. Propozycją tą jest Mandoria, park tematyczny o niesamowitej ilości atrakcji, przenoszący nas do portowego miasteczka, w którym czas stanął w miejscu. Poczuj ten klimat i daj się porwać niesamowitej zabawie, bez względu na swój wiek. Tutaj nie ma on żadnego znaczenia! Mandoria czeka właśnie na Ciebie! Jedną z najpopularniejszych atrakcji jest lustrzany labirynt. Myślisz, że znajdziesz z niego wyjście?

Mandoria- lustrzany labirynt pełen przygód

Chcesz sprawić swojemu dziecku niezapomniany prezent, zabierając go do zaczarowanej krainy luster i wielu innych atrakcji? Mandoria sprawdzi się doskonale! Ogromna ilość ciekawych atrakcji, doskonale zaaranżowane sceny i nastrojowa muzyka w tle to tylko niektóre z niewątpliwych zalet tego miejsca. W Mandorii masz szansę na przejazd najszybszym i najdłuższym roller-coasterem w całym parku, a także najdłuższym w Polsce roller-coasterem „pod dachem”. Do dyspozycji gości oddany jest także wirujący okręt, największy w Polsce drewniany plac zabaw, a także skoczna karuzela i jedyna w Polsce rzeka pod dachem. Wyjątkową popularnością cieszy się dwupoziomowa karuzela wenecka, a także wiele placów zabaw, rowerki wodne i moc innych atrakcji. Co ważne, prawdziwa przygoda czeka tu także na najmłodszych. Wszystkie atrakcje są odpowiednio dostosowane do wieku, a przy każdej z nich istnieje jasna informacja na temat bezpieczeństwa, wieku dziecka i jego wzrostu. To sprawia, ze korzystanie z wszystkich atrakcji Mandorii jest w pełni bezpieczne dla każdego. Niektóre atrakcje wymagają wsparcia opiekuna- to doskonała okazja do wspólnej zabawy! Wszystkie atrakcje posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty poświadczające najwyższą jakość ich wykonania i zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Lustra poddające w wątpliwość percepcyjne zdolności zmysłów- niezapomniana przygoda dla każdego

Jedną z najchętniej odwiedzanych atrakcji Mandorii jest Skarbiec i lustrzany labirynt. Zabawa polega na pokonaniu labiryntu złożonego z ogromnej liczby luster, które podają w wątpliwość percepcyjne zdolności zmysłów. Labirynt lustrzany skrywa w sobie wiele ślepych zaułków, a iluzja optyczna sprawia, że jego przejście to nie lada wyzwanie nie tylko dla dorosłych. Co więcej, lustra nie są jedyną trudnością. W tle uczestnicy zabawy słyszą nieco orientalną, tajemniczą muzykę rodem z baśni. Orientalna jest także stylizacja całego labiryntu, przywodząca na myśl miasto sułtana z „Baśni tysiąca i jednej nocy”. Utrudnieniem są także kolorowe światła, które sprawiają, że znalezienie wyjścia z labiryntu jest jeszcze trudniejsze i bardziej wymagające. Zadaniem uczestników zabawy jest jak najszybsze wyjście z labiryntu. Nie ma jednego rozwiązania, żadnej złotej rady. Liczy się spryt, spostrzegawczość i, oczywiście, odrobina szczęścia.

Mandoria- wspaniała przygoda dla całej rodziny

Skarbiec z niezliczoną ilością luster, jak i inne atrakcje to świetna zabawa zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych. To doskonały sposób na spędzenie wartościowego i radosnego czasu z rodziną. Co więcej, jest to jedyne takie miejsce w Polsce, które umożliwia zabawę zarówno maluchów, jak i ich rodziców czy opiekunów. Tutaj data urodzenia nie ma żadnego znaczenia. Liczy się tylko doskonała zabawa. Bardzo dobrym pomysłem jest organizacja urodzin w parku tematycznym. W ten sposób zafundujesz dziecku niezapomnianą przygodę, którą będzie wspominało przez całe swoje życie. Ciekawe aranżacje, do złudzenia przypominające prawdziwe miasto, karawany i portowe okręty, sprawią wiele radości każdemu i pozwolą przenieść się w zupełnie inną rzeczywistość.

Do dyspozycji solenizanta i jego gości oddane są stylowe i tematyczne komnaty, urządzone w niezwykłym stylu pasującym do charakteru całego parku. W komnatach czeka na dzieci pyszny poczęstunek, który pozwoli nabrać sił do dalszej zabawy. A zabawa będzie przednia! Na dzieci – i ich rodziców- czekają przecież niepowtarzalne atrakcje. Port morski w centrum Łodzi? To możliwe tylko w Mandorii. Poczuj się jak w starym portowym miasteczku,w którym czas stanął w miejscu. Popływaj okrętem, wskocz na tratwę, albo zabierz znajomych na rowerek wodny! Przewieź się szybkim jak błyskawica roller-coasterem i pokręć się na karuzeli. A to wszystko pod dachem parku tematycznego Mandoria, zlokalizowanego w Łodzi.

Wszystkie atrakcje znajdują się pod dachem, a więc nie ma tu znaczenia pogoda. Nawet ulewa nie przeszkodzi Wam we wspaniałej zabawie. Nie czekaj, zarezerwuj swój bilet już dzisiaj! Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla szkół. Wycieczka szkolna do Mandorii zamiast muzeum? To brzmi interesująco! Maluchy będą zachwycone!

Mandoria to świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych- w końcu wszyscy w głębi duszy jesteśmy przecież dziećmi. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

Czy można myć samodzielnie dach karcherem?

Mycie dachu karcherem wydaje się być skutecznym sposobem na odświeżenie wyglądu naszego do…