Home Organizacja Poznaj TAXON, czyli polski program do fakturowania

Poznaj TAXON, czyli polski program do fakturowania

5 min czytania
0
0
599

Szukasz nowoczesnego programu do fakturowania do swojej firmy? Jeżeli tak to poznaj koniecznie TAXON – aplikację umożliwiająca błyskawiczne i wygodne wystawianie faktur VAT. Sprawdź, czym jeszcze wyróżnia się TAXON i ułatw sobie prowadzenie firmy.

Dokumentowanie sprzedaży, czyli obowiązek każdej firmy

Każdy przedmiot gospodarczy podlega obowiązkowi dokumentowania każdej sprzedaży – tyczy się to zarówno jednoosobowych działalności, jak i większych zakładów czy firm. O ile w miejscach, gdzie przeprowadzana jest niewielka ilość transakcji, sporządzanie i wystawianie faktur nie jest problematyczne, to przy większej ilości dokumentów może to stanowić problem i zajmować dużą ilość czasu. 

Program do fakturowania – wygodne wystawianie faktur

Dlatego też przedsiębiorcy, którym zależy na oszczędności czasu, a także ułatwieniu sobie prowadzenia działalności, coraz chętniej sięgają po specjalne aplikacje, które umożliwiają wystawianie faktur za pomocą kilku kliknięć. Programy do fakturowania to znaczące ułatwienie pracy przyspieszające sporządzanie wymaganych dokumentów. Tego typu oprogramowanie automatycznie generuje fakturę na podstawie wcześniej wprowadzonych danych, dzięki czemu przedsiębiorca nie musi za każdym razem na nowo tworzyć druku, co zostanie docenione zwłaszcza u osób, które współpracują ze stałymi klientami.

TAXON – aplikacja dla nowoczesnych przedsiębiorców

Przykładem takiej aplikacji jest TAXON, czyli polski, darmowy program do faktur, który został stworzony z myślą o przedsiębiorcach o nowoczesnym podejściu do prowadzenia firmy. Narzędzie to połączenie wygody (wystawianie faktury odbywa się za pomocą jednego kliknięcia, a sam interfejs jest mocno intuicyjny i przejrzysty) z funkcjonalnością – aplikacja ułatwia kontakt w każdej chwili z księgową, a także zapisuje historię korespondencji, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób odnajdziesz wszystkie informacje, których aktualnie potrzebujesz.

Co jeszcze wyróżnia TAXON?

Program do faktur online TAXON to nowoczesna aplikacja, z której skorzystać powinien każdy przedsiębiorca, który ceni sobie przede wszystkim czas i wygodę. Narzędzie do fakturowania posiada wiele możliwości, do których zaliczyć można m.in.:

  • możliwość wystawiania faktury każdego rodzaju,
  • szybkie generowanie druku za pomocą jednego kliknięcia z poziomu telefonu lub przeglądarki,
  • możliwość równoczesnego wystawienia faktury do księgowej i klienta,
  • łatwy kontakt z księgową,
  • comiesięczny raport dotyczący podatku do zapłaty, a także miesięcznych wynikach.

TAXON to rzetelna księgowość w Twoim telefonie – sprawdź już dziś aplikację i ciesz się wygodą podczas wystawiania faktur o każdej porze.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More In Organizacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

Czy można myć samodzielnie dach karcherem?

Mycie dachu karcherem wydaje się być skutecznym sposobem na odświeżenie wyglądu naszego do…