Home Artykuły sponsorowane Producent toreb papierowych

Producent toreb papierowych

9 min czytania
0
0
1,476
Producent toreb papierowych

Starsze pokolenie pamięta szare torebki papierowe do których sprzedawca odważał towary sypkie. Potem producenci zaczęli sami pakować produkty. Torebki papierowe w sklepach zostały wyparte przez foliowe reklamówki. Środowisko jednak szybko upomniało się o swoje prawa. Ocieplenie klimatu stało się problemem powszechnym, ratunkiem mają być powszechnie stosowane torby papierowe. Większość z nich można poddać recyklingowi i ponownie wykorzystać. Wyrzucone do śmieci szybko ulegają biodegradacji.

Zapakuj ładnie prezent na każdą okazję

To właśnie papierowe torby prezentowe pierwsze wróciły do łask. Z kolorowymi nadrukami szybko zdobyły uznanie klientów. To równocześnie łatwy i elegancki sposób na zapakowanie prezentu.

Torby papierowe producent oferuje w bardzo szerokim wyborze wielkości i nadruków. Mogą stanowić opakowanie zarówno malutkiego pudełka na pierścionek zaręczynowy, butelki wina, jak i dużego zestawu klocków Lego. Tego typu torby wyróżniają się również bogactwem nadruków i bez problemu można dopasować je do okoliczności. Najpopularniejsze są papierowe torby na prezenty dla dzieci z nadrukami najpopularniejszych bohaterów bajek, z okazji św. Mikołaja, gwiazdki.

Na szczególne okazje, np. jubileusze, producent toreb papierowych oferuje eleganckie torby papierowe z nadrukiem indywidualnym.

torba papierowa

Eleganckie torby reklamowe z nadrukiem

Wiadomo, że na reklamie nie można oszczędzać. Eleganckie torby z nadrukiem są bardzo dobrym przekazem dla klienta i budują wizerunek firmy. Doskonale sprawdzają się podczas targów, eventów oraz konferencji branżowych. Można zapakować do nich materiały reklamowe i drobne gadżety dla klientów.

Torby Duet to producent, który oferuje duży wybór toreb reklamowych z nadrukiem. Wykonane są z wysokiej jakości papieru o dużej gramaturze od 170-300 g/m2 . Dzięki temu torby są sztywne oraz wytrzymałe. Dodatkowe wzmocnienie dna oraz zakładki górnej sprawiają, że można w nich umieścić nawet bardzo ciężkie katalogi. Tego typu torby papierowe wykonywane są na zlecenie indywidualne i ściśle ze wskazówkami klienta. Macie Państwo możliwość wyboru rodzaju i gramatury papieru, jego koloru oraz nadruku na torebkach. Do wyboru są także eleganckie torebki na alkohol lub torebki papierowe EKO.

Ekologiczne torebki dla sklepów

Pierwsze potencjał tkwiący w torebkach papierowych dostrzegły duże sieci sklepów odzieżowych i drogeryjnych, które zaczęły pakować do nich zakupy klientów. Teraz w ich ślady idą lokale gastronomiczne oferujące dania na wynos lub w dostawie oraz sklepy z różnych branż.

Na czym polega siła toreb papierowych? Przede wszystkim prezentują się znacznie lepiej niż foliowe reklamówki i można ich rozmiar dopasować do wielkości zakupów. Nie ma sensu pakowanie jednej bluzki w dużą reklamówkę foliową, w zupełności wystarczy przez połowę mniejsza torebka papierowa, dodatkowo jest znacznie praktyczniejsza w noszeniu.

Torba papierowa to doskonały sposób na budowanie wizerunku firmy jako przyjaznej środowisku. Dużą wagę do ochrony środowiska przywiązuje coraz więcej osób, zwłaszcza z młodego pokolenia. To właśnie dlatego chętniej wybierają sklepy, gdzie towar pakowany jest w papier i torebki papierowe. Aby przekaz był spójny, torby na zakupy nie mogą być laminowane, powinny być wykonane papieru gładkiego lub falistego o wysokiej gramaturze. Najczęściej wykorzystywany jest do tego papier kraft.

Torby papierowe z nadrukiem to doskonała okazja do reklamy firmy. Nadruk z nazwą firmy, jej logo i danymi teleadresowymi zapadają klientowi w pamięć, ale nie tylko jemu. Dobrze zaprojektowane zwracają uwagę także przypadkowych przechodniów lub pasażerów komunikacji miejskiej, to mogą być potencjalni klienci.

Wybór producenta toreb papierowych nie zawsze jest łatwy, torby muszą być wysokiej jakości i wytrzymałe, przecież są wizytówką firmy. Takie właśnie produkty oferuje firma Torby Duet mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji różnego rodzaju toreb. Firma zapewnia nie tylko wysoką jakość, ale także profesjonalną pomoc w wybraniu odpowiedniej wielkości toreb, rodzaju i gramatury papieru. Mogą Państwo skorzystać z pomocy grafików w opracowaniu nadruku, którego nikt nie przeoczy.

torba papierowa

Drugie życie toreb papierowych

Niektórzy klienci obawiają się, że torby ekologiczne są słabe i nie można pakować do nich ciężkich zakupów. Nic bardziej mylnego. Dobrej jakości torba papierowa wytrzyma obciążenie nawet kilkunastu kilogramów. Oczywiście musi mieć wzmocnione dno, brzegi górne i uchwyty.

Ekologiczne torby papierowe, zarówno te zakupowe, jak i prezentowe zachowują swój kształt i wygląd nawet po kilkukrotnym użyciu, dlatego warto je wykorzystywać ponownie. Dostaniesz butelkę alkoholu lub inny prezent w ładnej torebce, złóż ją starannie i wykorzystaj do wręczenia prezentu kolejnej osobie.

Jeszcze większe możliwości dają torby ekologiczne zakupowe brązowe lub białe. Papier zapewnia doskonały przepływ powietrza, dlatego można przechowywać w nich produkty żywnościowe zapewniając im dłuższą świeżość. Doskonale nadają się do przechowywania odzieży w szafie wprowadzając ład i porządek.

Torby papierowe to niewątpliwie alternatywa dla szkodliwych dla środowiska reklamówek foliowych. Te ostatnie ostatnie na pewno wkrótce znikną z rynku z powodu wysokich kosztów utylizacji i kar za zanieczyszczanie środowiska.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

Łóżka kontynentalne w stylu barokowym: przepych i wygoda w Twojej sypialni

Styl barokowy czerpie z architektury XVI i XVII stulecia. Aranżacja barokowa jest zaskakuj…